فرچه سیمی کاسه ای

فرچه سیمی به دلیل این که دارای سیم های سخت و خشن می باشد برای سطوح خشن نیز موزد استفاده قرار می گیرد. برای مثال شما می توانید از این ابزار برای جوشکاری و جرم گیری و رنگ برداری و بسیاری دیگر از کاربردهای دیگر استفاده نمایید و می توان آن ها را بر روی دستگاه های فرز با سرعت بالا نصب و مورد استفاده قرار داد. یکی از انواع فرچه سیمی فرچه سیمی کاسه ای نام دارد که در ادامه توضیحاتی درباره نوع کاربرد و نحوه استفاده از آن به شما ارائه خواهیم داد پس در ادامه با نوین جوش همراه باشید.

کابرد فرچه سیمی کاسه ای

فرچه سیمی کاسه ای از ابزاری است که از تعداد زیادی رشته نازک سیم فولادی با کربن بالا، برنج و یا استیل تولید می شود. کاربرد فرچه سیمی کاسه ای برای کار پرداخت، رنگ زدایی، زنگ زدایی و همچنین برای پلیش کاری و پلیسه گیری سطح های سختی مانند سنگ و همچنین فلزات مورد استفاده قرار می گیر. فرچه سیمی کاسه ای دارای ساخت های مختلفی تولید می شوند که شما می توانید بر اساس نوع نیاز خود یکی از انواع آن ها را برای دریل کاری یا فرز کاری مورد استفاده قرار دهید. فرچه کاسه ای به دو شکل بافته و یا افشان در بازار موجود می باشد که می توانید در همین سایت اطلاعات بیشتری را درباره این ابزار و نوع کاربرد آن ها نیز کسب نمایید.

فرچه سیمی کاسه ای

فرچه سیمی کاسه ای می تواند مینی و یا بزرگ باشد که نوع انتخاب بر حسب کاری است که قرار است با این ابزار انجام شود. فرچه سیمی کاسه ای مینی بر روی دستگاه فرز مینی متصل می شود و فرچه سیمی کاسه ای بزرگ بر روی دستگاه فرز بزرگ متصل می شود. شما می توانید برای خرید این فرچه با فروشگاه نوین جوش تماس بگیرید و ضمن دریافت اطلاعات بیشت محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :