سيم جوش استيل

برای جوشکاری فلزات زنگ نزن از فلزات، سیم جوش متناسبی استفاده میشود. سیم جوش استیل که در صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارد برای جوشکاری فولادهای آستنیتی و همچنین فولادهای فریتی مورد استفاده قرار میگیرد. سیم جوش استیل به عنوان نوعی پر کننده مورد استفاده قرار میگیرد و نحوه عملکرد آن با الکترود متفاوت میباشد. سیم جوش استیل بر خلاف الکترود ها نیازی به تعویض پس از اتمام ندارند و به راحتی میتوان تا ساعت ها به جوشکاری ادامه داد. سیم جوش استیل دود بسیار کمی را به هنگام سوختن ایجاد میکند. عدم ایجاد دود در هنگام استفاده از سیم جوش استیل میتواند در سلامتی جوشکار و همچنین پرسنلی که در اطراف محل جوشکاری مشغول به فعالیت هستند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

انواع سیم جوش استیل

سیم جوش استیل در انواع مختلفی تولید میشود که از این بین سیم جوش هایی که در خانواده    SOLINOX 308 و SOLINOX 316 قرار میگیرند از کاربرد بیشتری برخوردار هستند. از انواع سیم جوش استیل میتوان به سیم جوش استیل SOLINOX 308، SOLINOX 308 H،L SOLINOX 308، SOLINOX 316، SOLINOX 316 H، SOLINOX 316 L  اشاره نمود. انواع سیم جوش استیل خاص نیز وجود دارند که باید 309 SOLINOX ، SOLINOX 312، SOLINOX 385، SOLINOX 2209، SOLINOX 2594 را نام برد.

خرید سیم جوش استیل

خرید سیم جوش استیل به عنوان یکی از انواع سیم جوش به تخصص و تجربه نیاز دارد و اگر جزو افرادی هستید که تجربه ای در این زمینه ندارند بهتر است تا اطلاعاتی را بدست آورید. برای خرید سیم جوش اگر بصورت خودسرانه عمل کرده و خرید خود را بدون کسب اطلاعات انجام دهید ممکن است نتوانید سیم جوش مناسب را خریداری کنید. شرکت نوین جوش این امکان را برای خرید سیم جوش استیل فراهم آورده است تا بتوانید با دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت خرید خود را انجام دهید و دقیقا سیم جوش متناسب با فعالیت خود را تهیه کنید.

سيم جوش استيل

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :