الكترود ضد سايش

الکترود ضد سایش از  جمله الکترودهایی است که برای روکش دهی قطعات فولاد کربنی و فولاد ریختگی مورد استفاده قرار میگیرد. الکترود ضد سایش به دلیل اینکه مقاوم در برابر ترک میباشد برای جوشکاری تحت ضربه و همچنین فشار و سایش مناسب است. از جمله قطعاتی که میتوان با الکترود ضد سایش عمل روکش دهی را برای آنها انجام داد میتوان به قطعات پرس، فک های فشارنده، رینگ چرخ، تیغه خیش، غلتک ها و سطوح متحرک و لبه قالب های برش را نام برد. در هنگام استفاده از الکترود ضد سایش باید نکاتی را مد نظر قرار داد. گازهایی که با استفاده از الکترود ضد سایش منتشر میشوند میتوانند برای سلامتی بسیار مضر باشند که از این رو باید از ماسک  در هنگام جوشکاری از این الکترود جوشکاری استفاده نمود. همچنین اشعه حاصل از سوختن الکترود ضد سایش نیز میتواند به چشم اسیب های زیادی را وارد آورد که به همین دلیل بهتر است تا از عینک مخصوص در هنگام جوشکاری استفاده نمود.

انواع الکترود ضد سایش

الکترود ضد سایش در انواع مختلفی تولید و عرضه میشود که هر یک  قادر است تا نوع خاصی از جوشکاری را انجام دهد. انواع الکترود ضد سایش امروزه تولید میشود که اگر اطلاعات و تجربه استفاده از آنها را ندارید پیشنهاد میشود تا اطلاعاتی را کسب کرده و سپس مناسبترین نوع الکترود را خریداری کنید.

خرید الکترود ضد سایش

خرید الکترود ضد سایش باید از مراکزی که بصورت تخصصی در زمینه فروش الکترود جوشکاری فعالیت میکنند انجام شود زیرا این نوع الکترود در هر فروشگاهی موجود نمیباشد و جزو الکترودهای حرفه ای به شمار میرود. خرید الکترود ضد سایش از شرکت نوین جوش تنها با یک تماس امکان پذیر میباشد. شرکت نوین جوش برای ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان خود قیمت ها را تا حد زیادی کاهش داده که منجر به جلب رضایت مشتریان شده است.

الكترود ضد سايش

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :