الكترود استيل

الکترود استیل یکی از الکترود هایی است که برای جوشکاری فولادهای زنگ نزن مورد استفاده قرار میگیرد. الکترود استیل برای جوشکاری هر نوع فلزی که مشابه به فولادهای زنگ نزن و همچنین فلزاتی که درجه حرارت آنها بالا باشند نیز  بکار میرود. الکترود استیل در صنایع گوناگون کاربرد زیادی دارد که از این بین میتوان به تعمیر و نگهداری انواع تجهیزات نساجی، مخازن آسیاب، تجهیزات شیمیایی، تجهیزات فرایند تصفیه نمک و مخازن الکالی را نام برد. الکترود استیل از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است و حلال ها و همچنین عواملی همچون اب و رطوبت تاثیر زیادی در فرسایش آن نخواهند داشت.

انواع الکترود استیل

الکترود استیل یکی از انواع الکترود جوشکاری مانند دیگر الکترود هایی که در ساختمان سازی و همچنین صنایع مورد استفاده قرار میگیرند از انواع گوناگونی برخوردار است. انواع الکترود استیل در پوشش های مختلف تولید میشوند که هر یک مناسب با یک نوع فلز میباشد. از انواع الکترود استیل های پر کاربرد باید به الکترود استیل با پوشش ۱۵، ۱۶ و ۱۷ اشاره نمود. الکترود استیل ۱۵ از یک پوشش آهکی برخوردار است و برای قطبی DC+ در نظر گرفته شده است. الکترود استیل ۱۶ از تیتانیا یا روتاری برخوردار است که با هر دو قطب AC‌ و DC‌ بکار میرود. الکترود استیل ۱۷ نیز از انواع الکترود استیل است که دارای پوشش سیلیسی تیتانیا است و با قطب AC و DC قابل استفاده میباشد.

خرید الکترود استیل

برای خرید الکترود استیل به عنوان یکی از انواع الکترود جوشکاری حتما به یاد داشته باشید که الکترود مناسب با فلز را تهیه کنید. فلزات زنگ نزن زیادی وجود دارند که برای جوشکاری هر یک باید الکترود استیل مناسب را تهیه کنید. برای خرید الکترود استیل بهتر است تا اطلاعاتی را در ابتدا کسب کرده و سپس خرید خود را انجام دهید. شرکت نوین جوش امکان ارائه مشاوره قبل از خرید الکترود استیل را برای شما فراهم کرده است و میتوانید با کسب مشاوره خرید خود را بصورت آگاهانه انجام دهید. 

الکترود استیل

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :